Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Praga Północ.  Niemal wszystkie firmy ubezpieczeniowe z polskiego rynku współpracują z nami.  Działamy na terenie Warszawy-Pragi Południa. Jeśli jesteś w potrzebie i niezbędna jest ci pomoc drogowa na Pradze Południu sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta Warszawy.

Posiadamy doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Wypracowaliśmy je przez lata, dlatego jesteśmy tak niezwykle skuteczni w swoim fachu. Gdy awaria jest prosta, może zostać usunięta natychmiastowo, natomiast gdy jest poważniejsza, proponujemy zwykle jeden z naszych serwisów mechnicznych.

W ramach twojego assistance wykwalifikowany mechanik może usunie usterkę w twoim aucie. Dzięki obecności na rynku przez lata nasza firma wypracowała szereg kontaktów do firm które składają się tylko z najwyższej jakości specjalistów. W razie potrzeby wskażemy w profesjonalne miejsce, gdzie problem z twoim pojazdem zostanie zdiagnozowany oraz następnie rozwiązany. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie wybaczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Praga Południe
I OKOLICACH